6 uwag do wpisu “Ciężarówka na spacerze :)

 1. Drodzy Państwo Jajcusiowie, obejrzyjcie sobie film The Business of Being Born (polski tytuł Porodowy Biznes). Dostępny np. na YouTube, BitTorrent, RapidShare. O czym jest ten film? Proszę:

  Czy ciąża to choroba? Czy porody w szpitalu są czymś normalnym, czy też kolejnym sposobem na wywoływanie traumy u przychodzących na świat nowych członków społeczeństwa?
  Oto film o tym, jak porody mogą i powinny wyglądać. Porody naturalne, o których przeważnie zielonego pojęcia nie mają lekarze położnicy. Zwykle spodziewają się oni bowiem powikłań, a prawda jest taka, iż sami najczęściej do nich doprowadzają, by móc następnie nieść rodzącym kobietom pomoc.
  Jeśli do tej pory poród kojarzył ci się tylko z bólem, dramatycznym krzykiem i nerwową interwencją „specjalistów medycznych”, to koniecznie obejrzyj niniejszy film. Zobaczysz kobiety rodzące inaczej – czyli po ludzku i naturalnie.
  Film polecam szczególnie przyszłym mamom!

  Polubienie

 2. wujek: taa… tylko czemu śmiertelność noworodków i matek podczas porodu była kiedyś (i wciąż jest w krajach trzeciego świata) dużo, dużo większa niż obecnie? Obawiam, się że jest to związane z tą straszną obecnością lekarzy przy porodzie.

  A „Bussines” to ja widzę, że ktoś na tym filmie i swojej teorii spiskowej robi. Właściwie, to powyższy komentarz powinienem chyba za spam skasować…

  Ziarno prawdy w filmie pewnie jest, ale nie ładnie jest to wykorzystywać to żerowania na cudzych obawach.

  Poza tym, ortografią w podpisie też się popisałeś…

  Polubienie

Co o tym sądzisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s