Nowy transport GG: 2.0.2

Wczoraj po powrocie z Bochni coś mnie jeszcze napadło, żeby podłubać w transporcie GG. Przerobiłem polecenie „get roster”, żeby samo nie dodawało użytkowników (bo mnie się takie zachowanie nigdy nie podobało) i dodałem „import roster” które tylko dodaje użytkowników (bo Psi jest głupie i nie pozwala na łatwe dodanie użytkowników otrzymanych przez „get roster”). Użytkownicy z listy na serwerze GG mogą też automatycznie być dodawani przy rejestracji (jednak ta opcja jest też dostępna jedynie dla użytkowników w miarę nowoczesnych klientów). Poprawiłem nieco obsługę powiadamiania o obecności i powinien zniknąć problem dokuczliwy dla niektórych użytkowników GG w naszych rosterach (wielokrotne „zmiany” statusu po zalogowaniu).

A więc wydałem przed chwilą jabber-gg-transport-2.0.2. Powinien on już się prawidłowo kompilować na FreeBSD i innych systemach nie-linuksowych (a raczej nie-glibcowych). Mam nadzieję że nowych pluskiew nie wprowadziłem.

4 uwagi do wpisu “Nowy transport GG: 2.0.2

  1. A czemu nie pogadasz o tym normalnie, na Jabberze?
    W każdym razie za mod_register zaraz się biorę, jeszcze tylko anons na freshmeat zrobię i spec do PLD. No chyba że jakieś potworne bugi w jggtrans zostaną mi zgłoszone.

    Polubienie

Co o tym sądzisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s